Przejdź do treści

O nas

MOCO DECO Studio

Kreatywne studio projektowe

Studio MOCO DECO powstało w 2020 roku w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dziedzinie marketingu, reklamy, promocji i projektowania graficznego, ale przede wszystkim z wielkiej pasji do tworzenia i zamiłowania do sztuki.

Specjalizujemy się w tworzeniu kompleksowej identyfikacji wizualnej, kreujemy nowoczesne i apetyczne projekty graficzne, opracowujemy atrakcyjne materiały wsparcia sprzedaży, reklamy i promocji, a także wdrażamy skuteczne działania marketingowe. Ponadto zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń. Nasze projekty są starannie opracowane, aby przyciągać uwagę, wywoływać pozytywne emocje i oddziaływać na odbiorców. Pomagamy je również wdrożyć, wybierając najlepsze ścieżki przekazu i promocji.

MOCO DECO to również projekty artystyczne, takie jak grafika, malarstwo, plakaty, projekty na zamówienie, instalacje przestrzenne i eventy artystyczne.

Przeglądając naszą stronę, zobaczysz nasze wybrane dotychczasowe realizacje. Każda z nich sprawiła nam wielką przyjemność i z każdej jesteśmy dumni.

Łączymy biznes i sztukę, pragmatyzm i piękno.

Nasza misja polega na dostarczaniu kreatywnych i skutecznych projektów, które wyróżniają się oryginalnością, estetyką i funkcjonalnością.

“Kreowanie od zawsze było częścią mojego życia. Od najmłodszych lat odczuwałam nieodpartą potrzebę wyrażania siebie poprzez projektowanie, prace plastyczne w różnych formach, a także pisanie różnorodnych tekstów. To pragnienie wyrażania swoich wizji za pomocą kreatywnych mediów stało się dla mnie źródłem inspiracji i spełnienia.

Projektowanie jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą – to pasja, która sprawia mi ogromną radość i daje poczucie spełnienia. Moje doświadczenie oraz umiejętności plastyczne, manualne i twórcze pozwoliły mi na eksplorację różnych dziedzin, od projektowania graficznego po malarstwo, grafikę, rysunek, a także przestrzenne instalacje artystyczne i dekoracje.

Zdolność łączenia pasji twórczej ze zdobytą na dotychczasowej drodze zawodowej wiedzą pozwala mi dzisiaj na tworzenie projektów dla najbardziej wymagających klientów i owocną współpracę z Firmami z różnorodnych branż.”

Zapraszam do współpracy!

Monika Chomiuk

Marketing i reklama

Pełne, profesjonalne wsparcie w kreacji i promocji marki, produktów i usług.

Projektowanie graficzne

Świeże projekty, atrakcyjne kompozycje i czysty przekaz. Projektujemy apetyczne materiały do druku i online.

Sztuka i projekty artystyczne

Kreatywne plakaty, fototapety, printy oraz grafiki i obrazy ręcznie malowane.

WSPÓŁPRACA

Marketing, graphic design & art.

SKLEP

Plakaty, obrazy i grafiki. Niepowtarzalne kolekcje artystyczne tworzone z sercem.
Dostępne od ręki i na zamówienie.