Przejdź do treści
Strona główna » Rekomendacje

Rekomendacje

Polecano nam gorąco współpracę z panią Monika Chomiuk MOCO DECO Studio. Potwierdzamy po kilku miesiącach współdziałania to co usłyszeliśmy i dodajemy od jeszcze od siebie: lubiąca to co robi, profesjonalna, twórcza, szybka w działaniu, nawet o niestandardowych porach gdy jest taka potrzeba, odpowiedzialnie podchodząca do klientów i ich spraw, konkretna i serdeczna w kontakcie. Z przekonaniem – trudno o lepszego partnera w promowaniu działalności, tworzeniu wizerunku.

Bardzo serdecznie polecam współpracę z Panią Moniką. Wspaniała, dokładna i niezwykle zaplanowana osoba, podchodząca z sercem i pasją do realizowanych projektów a także z uśmiechem i życzliwością do każdego człowieka. Dziękuję Pani Moniko. Polecam.

Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm i rzetelność + wysokie kompetencje techniczne + szósty zmysł artysty i dobry gust. Czegóż chcieć więcej?

Niebywały profesjonalizm i rzetelność. Znajomość narzędzi marketingowych, a także nowoczesnych środków przekazu jest naprawdę imponujący. Do tego niesamowite wyczucie i lekkość w budowaniu schematów działania to coś co niewątpliwe wyróżnia Panią Monikę w dzisiejszym świecie reklamy i marketingu. W dodatku świetna komunikacja sprawiają iż jest solidnym partnerem biznesowym.

Zamawiałam plakaty. Wykonanie z sercem, połączenie wyczucia smaku z talentem Pani Moniki. Pełen profesjonalizm. Będę wracać.

Miałam przyjemność współpracować z Panią Moniką w kwestii odświeżania interfejsów sociali w mojej firmie. Marketing szeptany nie zawiódł 🙂 Jeszcze nigdy nie spotkałam osoby, która w tak dokładny sposób wsłuchuje się w potrzeby klienta. Pani Monika przekonała mnie do pewnych zmian w mojej wizji więc finalny efekt był powalający. Bardzo dziękuję za super współpracę. Praca, którą wykonuje Pani Monika jest jej ogromną pasję co jest wyczuwalne na każdym etapie współpracy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie pełen profesjonalizm, rzetelność, dokładność, terminowość, niepowtarzalność zyskują wyjątkowy styl, to tylko w MOCO DECO. Gdzie pasja i zamiłowanie do sztuki spotykają się w jednym miejscu. Idealne miejsce dla wymagających, niezdecydowanych i poszukujących projektów graficznych, organizacji eventów, konferencji czy pomysłów na marketingowe kampanie. Dbałość o szczegóły, profesjonalne projekty i wyjątkowość w najmniejsze literze tekstu, to właśnie MOCO DECO. Serdecznie polecam firma z duszą i artystycznym zacięciem dla każdego!

Profesjonalne podejście do klienta, pomoc od początku do końca realizacji. Zdecydowanie polecam!!!