Przejdź do treści

Portfolio

Specjalizujemy się w tworzeniu unikalnych i inspirujących projektów. Pozwól nam zabrać Cię w podróż po naszych wybranych realizacjach, które świadczą o naszej pasji i zaangażowaniu w każde zadanie. Razem możemy stworzyć materiały, które wyróżnią się spośród innych i zapadną w pamięć Twoich klientów. Zapraszamy do naszego kreatywnego Studia

Graphic design · Projektowanie graficzne · Projekty komercyjne

Logo i identyfikacja wizualna

Zaprojektujemy logo, które wyraża Twoją markę. Nowoczesne, ponadczasowe, funkcjonalne i unikalne, wraz z pełną identyfikacją wizualną reprezentującą Twoją markę, firmę, organizację lub produkt.

Prezentacje i oferty biznesowe

Opracowujemy atrakcyjne, klarowne i skuteczne prezentacje, które pomagają przedstawić i przekazać ważne informacje w sposób przystępny i przekonujący. Profesjonalnie zaprezentuj swoją firmę, produkty i usługi.

Projekty do druku

Projektujemy materiały do druku takie jak katalogi, broszury, ulotki, naklejki, plakaty, notesy, kalendarze i wiele innych materiałów dla biznesu i na potrzeby indywidualne.

Projekty online

Opracowujemy profesjonalne materiały na użytek online, takie jak banery, grafiki, infografiki, wizualizacje i zdjęcia na potrzeby stron www i dla social media, a także prezentacje i katalogi do użytku cyfrowego.

Materiały reklamowe i wystawiennicze

Tworzymy unikalne i przyciągających wzrok materiały reklamowe, takie jak szyldy, pylony i reklamy zewnętrzne, a także materiały promocyjne i wystawiennicze przeznaczone na targi, wystawy i wydarzenia branżowe.

Strony www i social media

Zajmujemy się projektowaniem stron www oraz tworzeniem materiałów graficznych dedykowanych dla stron internetowych i mediów społecznościowych.

Art · Sztuka · Projekty artystyczne

Malarstwo

Ręcznie malowane, unikatowe obrazy akrylowe. Oferujemy zarówno małe formaty idealne do udekorowania wnętrza, jak i większe kompozycje, które staną się centralnym punktem każdego pomieszczenia.

Rysunek

Ręcznie wykonane rysunki w różnych technikach. Piękne, niepowtarzalne prace wykonane tuszem, ołówkiem, kredkami, pastelami lub węglem.

Grafika

Plakaty, rysunki, ilustracje, nowoczesne wzory doskonałe do udekorowania domu, hotelu lub biura. Ponadto oferujemy kartki okolicznościowe i zaproszenia na każdą okazję.

Dekoracje hand made

Wyjątkowe, niepowtarzalne dekoracje i przedmioty artystyczne ręcznie wykonane. Doskonale jako ozdoba domu lub niebanalny prezent.

“Każdy nowy projekt to dla mnie kolejna przygoda. Uwielbiam każdy etap procesu twórczego, od zakiełkowania pomysłu, przez jego stopniowe rozwijanie i opracowanie po finalny kształt i wdrożenie w życie. Cieszy mnie kreatywna współpraca i satysfakcja moich klientów. Kocham to co robię, dzięki czemu nigdy się nie nudzę i ciągle rozwijam.”

Monika Chomiuk | MOCO DECO Studio

WSPÓŁPRACA

Profesjonalne wsparcie marketingowe i projektowanie graficzne.
Kreatywne Studio MOCO DECO jest do Twoich usług.